OKAZJA BLACK WEEK

OKAZJA BLACK WEEK

20 listopada, 2023 0 przez REDAKCJA

Tylko do 27 listopada potrwa superpromocja, dzięki której masz możliwość zarezerwować niezwykłą, pełną adrenaliny przejażdżkę sportowym samochodem po torze wyścigowym – w cenie niższej aż o 20%! Spraw sobie miłą odmianę zamawiając voucher na własną przejażdżkę wedle Twoich wytycznych. Możesz również ofiarować kartę podarunkową komuś bliskiemu w prezencie.


NIEZAPOMNIANA PRZEJAŻDŻKA SUPERSPORTOWYM SAMOCHODEM

Jedynie do końca dnia 27 listopada do godziny 23:59:59, a więc równy tydzień, potrwa megapromocja, dzięki której macie możliwość dokonać rezerwacji niezwykłej, przepełnionej adrenaliną przejażdżki supersportowym samochodem po profesjonalnym torze wyścigowym – i to w cenie korzystniejszej niż zwykle aż o 20%! Oderwij się od szarej codzienności chociaż raz – spraw sobie miłą odmianę zamawiając voucher na pamiętną przejażdżkę marzeń wedle Twoich wytycznych (możesz wybrać ulubiony samochód, najlepszą lokalizację i dogodną datę, np. w swoje urodziny). Możesz również ofiarować w prezencie wyjątkową kartę podarunkową komuś ważnemu: bliskiej osobie, partnerowi/partnerce czy też współpracownikowi przy różnych okazjach.

Udział w takim wydarzeniu to zawsze niesamowite doświadczenie zapadające w pamięć na lata, a dzięki atrakcyjnej zniżce, będziesz jeszcze bardziej zadowolony i szczęśliwy!
Po to właśnie jesteśmy – aby sprawiać radość!

Przejdź niezwłocznie na stronę www.dcgarage.com.pl i zapoznaj się z dostępnymi w garażu fantastycznymi pojazdami czekającymi tylko aż zasiądziesz za ich sterem! Przy składaniu zamówienia koniecznie wykorzystaj kod zniżkowy: BLACKDEVIL na -20% w stosunku do standardowej ceny!
NIE PRZEGAP TAKIEJ OKAZJI!

BLACK WEEK - DC Garage - MOTOprezent
BLACK WEEK – DC Garage – MOTOprezent

FILM PROMOCYJNY

Zobacz przy okazji jak się bawią inni, naciesz oczy w oczekiwaniu na dzień własnego przejazdu po wyczynowym torze!


MOTORYZACYJNY PREZENT MARZEŃ

Dołącz do genialnego programu partnerskiego – innego niż wszystkie!
Polecaj innym motofanom lub osobom poszukującym niesztampowego prezentu, emocjonujące przejażdżki po polskich torach wyścigowych i zarabiaj wysokie prowizje nieosiągalne w żadnym innym programie poleceń tego typu!

Zwłaszcza jeśli interesujesz się motoryzacją, prowadzisz firmę motoryzacyjną (dołącz tę propozycję do swojej oferty), bloga o samochodach lub profil tematyczny w mediach społecznościowych! To coś zdecydowanie dla Ciebie! Posiadasz portal internetowy? Dzięki temu ubarwisz swoją ofertę oraz szybko i łatwo sporo zarobisz. Prowadzisz dużą firmę zatrudniającą sporo pracowników? Możesz oferować im tego typu vouchery / karty podarunkowe jako zasłużona premia! Możliwości jest mnóstwo!
Zamień wolny czas na pieniądze! Nic za darmo i nic na darmo 😉

Jeśli internet i media społecznościowe nie stanowią dla Ciebie przeszkody, to bardzo łatwo odnajdziesz się w tym właśnie programie partnerskim!
Dołącz do zespołu partnerów od razu i wykorzystaj trwającą aktualnie intratną promocję (i kolejne), dzięki której łatwiej znajdziesz zainteresowanych i szybko zarobisz swoje pierwsze prowizje!

Możesz potraktować to zajęcie intensywnie i z dużym zaangażowaniem, by zarobić więcej lub potraktować jako zajęcie dodatkowe, sporadyczne by po prostu dodatkowo coś dorobić i schować do świnki skarbonki. Wszystko zależy ile czasu możesz i chcesz osobiście na tą działalność poświęcić.

Nic nie tracisz, a możesz jedynie zyskać! Sprawdź szczegóły!
www.dcgarage.com.pl/program-partnerski

Promocja BLACK WEEKS - Motoryzacyjny Program Partnerski
Promocja BLACK WEEKS – Motoryzacyjny Program Partnerski

SOCIAL MEDIA

Obserwuj profil społecznościowy z niezwykłymi przejażdżkami!

www.facebook.com/DriftGiftPrezentMarzen