Pudzian na bosaka

Pudzian na bosaka

19 listopada, 2023 0 przez REDAKCJA

Nie zostało to powiedziane wprost, jednak można się istotnie domyślać, że ostatnich wyborach (15.10.2023) Mariusz Pudzianowski głosował na partię KONFEDERACJA.
Poniżej obejrzycie filmik, z którego można łatwo to wywnioskować.


SILNY SOJUSZNIK W WALCE

Szczerze chciałem do tego wcześniej nawiązać – cały miesiąc temu, jednak nie dało się prędzej. Udało się teraz, dopiero gdy czas pozwolił 🙂

Kurz ostatnich wyborów już nieco opadł, wiele się zmieniło, a jeszcze więcej wkrótce się pozmienia. Wszystko przed nami, a obrót spraw przyczynia się do tego, że ja się poważnie boję tych nowych rządów i losów Polski pod jej zarządem.


Ale wracając do tematu…

Mariusz Pudzianowski (znany sportowiec, celebryta, przedsiębiorca) zrobił ostatnio coś dzięki czemu jeszcze bardziej go szanuję i podziwiam

Sytuacja o której chciałem wspomnieć, dotyczyła bezpośrednio znanego chyba wszystkim – PUDZIANA i którą to osobiście upublicznił w swoich mediach społecznościowych.

Otóż w sam dzień Wyborów parlamentarnych – 15 października opublikowane zostały u Mariusza krótkie filmiki ukazujące jego samego – podczas gdy wybiera się spełnić swój obowiązek obywatelski i na oddać swój głos na jedną ze startujących partii politycznej.

Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie sposób w jakim tego dokonał. Mariusz bowiem, dumnie do urny wyborczej udał się całkiem NA BOSAKA!

Można się tylko domyślać, że nie zrobił tego dlatego, że jest fanem Wojtka Cejrowskiego 😉

Wynikałoby z tego raczej, że Mariusz zasila szeregi osób zamierzających w końcu silnym uderzeniem rozbić komunistyczny beton polityczny, od 30 lat wciąż pokrywający i zamęczający Polskę i Polaków.

Wybrał się więc na wybory w pasującym do niego wesołym stylu, zdradzając jednocześnie w sprytny sposób swoje wyborcze sympatie 😉
To była zdecydowanie najfajniejsza sytuacja tamtych niedzielnych Wyborów.

Autentycznie pomysł bardzo przypadł mi do gustu, jednak mogłem się tylko nacieszyć wykonaniem Mariusza, bo sam raczej nie odważyłbym na taki atencyjny czy prowokacyjny krok 😉

Mariusz Pudzianowski to swój chłop – ma łeb na karku jak mało kto, jest zaradny, przedsiębiorczy i nie boi się ciężkiej pracy – a przy tym pozostaje bardzo życiowy i sympatyczny. Bardzo dobrze wykorzystał swoje 5 minut w programie Strongman, który zapewnił mu ogromną popularność. Wiele osób nie potrafiłoby wykorzystać takiej szansy i przekuć jej w sukces, dlatego szybko znikają „z tapety” i więcej o nich nie słychać. A Mariusz? Z pewnością jeszcze nieraz zaskoczy 🙂

Przyglądając się programowi partii KONFEDERACJA i celom o które walczy, zrozumiałe jest rosnące poparcie tego ugrupowania. To jedyny dostępny plan na silną Polskę, niezależne od nikogo Państwo, rozsądną politykę i logiczne decyzje u szczytu, to również uwolnienie ogromnego potencjału drzemiącego w polskim narodzie, ich kreatywności i wielkiej przedsiębiorczości. Nie dziwi zatem również wybór Mariusza Pudzianowskiego i innych osób podejmujących ten sam wybór.

Poniżej macie do wglądu filmiki, jeśli ich wcześniej jeszcze nie widzieliście 😉

@pudzianowski.official

Wybory 2023!! Każdy Wasz głos jest ważny!!!

♬ dźwięk oryginalny – Mariusz Pudzianowski

PODSUMOWANIE WYBORÓW 2023

Wybory parlamentarne 2023
Na PiS oddano 7 mln 640 tys. 854 głosy, na KO – 6 mln 629 tys. 402, na Trzecią Drogę – 3 mln 110 tys. 670, na Nową Lewicę – 1 mln 859 tys. 018, zaś na Konfederację – 1 mln 547 tys. 364. (w tym mój głos i z całą pewnością Mariusza Pudzianowskiego)

W porównaniu do poprzednich wyborów (2019):
Na PiS zagłosowało 8 051 935 osób, z kolei na Koalicję Obywatelską oddano 5 060 355 głosów.
Komitet wyborczy SLD skupiający również Wiosnę i Lewicą Razem zdobył 2 319 946 głosów, na komitet wyborczy PSL oddano 1 578 523 głosy, co stanowi 8,55 proc. Piąte miejsce zajęła Konfederacja, na którą oddano 1 256 953 głosy.

Co w skrócie oznacza, że w stosunku do poprzednich wyborów:
– partii PiS odpłynęło prawie pół miliona wyborców: aż 411 081 osób,
– partii Koalicja Obywatelska przybyło 1 569 047 wyborców,
– partii Konfederacja przybyło kolejnych 290 411 wyborców,
– Lewicy odpłynęło aż 460 928 wyborców.


Dla fanów Mariusza – starych, oddanych i tych nowych 🙂 można dołączać jako obserwujący do jego profilu społecznościowego na facebook’u, z i tak już zawrotną liczbą fanów!
(podobnie można zasilić grono obserwatorów w udostępnionym powyżej serwisie tiktok, jeżeli ktoś tak preferuje)

www.facebook.com/pudzianowski.official


PUDZIAN NA BOSAKA - Mariusz Pudzianowski
PUDZIAN NA BOSAKA – Mariusz Pudzianowski