Prezent na Dzień Kobiet

Prezent na Dzień Kobiet

28 lutego, 2024 0 przez REDAKCJA

Zaskakujący prezent motoryzacyjny na Dzień Kobiet 8 marca 2024!
Podaruj jej zapadający głęboko w pamięć, emocjonujący przejazd ultrasportowym pojazdem, w iście profesjonalnych warunkach na prawdziwym torze.
Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej kobiety! 🙂


MOTORYZACYJNY PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

Dzięki Tobie, Twoja wybranka będzie mogła przejechać się wysokiej klasy luksusowym samochodem sportowym w prawdziwie wyczynowych warunkach na torze wyścigowym!
Możesz zdecydować się na pojazdy takiego rodzaju jak Ferrari, Lamborghini, Porsche, Audi R8, BMW M4, Ford Mustang czy Nissan GT-R, zgodnie z jej upodobaniami najlepiej. Do wyboru jest także kilka atrakcyjnych lokalizacji torowych w całej Polsce!

Jeżeli chcesz jej sprawić naprawdę nietuzinkowy prezent, to tym będzie zachwycona, zwłaszcza jeżeli uwielbia motoryzację, mocne, ryczące samochody i szybką jazdę! 🙂

Tylko teraz z okazji nadchodzącego DNIA KOBIET 8 marca, masz okazję zamówić tego typu voucher na przejazd lub kartę podarunkową, w cenie korzystniejszej o 15% z kodem rabatowym, by radość była jeszcze większa, a ponadto możesz liczyć też na darmową dostawę w eleganckim pakowaniu prezentowym przy wybraniu odpowiedniej opcji.

Voucher możesz zrealizować w wybranym przez siebie terminie (niekoniecznie 8 marca), jednak czas na dokonanie rezerwacji w atrakcyjniejszej cenie jest ograniczony.
Pospiesz się i nie przegap okazji!

Szczegóły: www.dcgarage.com.pl/promocje

Motoryzacyjny prezent na Dzień Kobiet 2024
Motoryzacyjny prezent na Dzień Kobiet 2024

FILM PROMOCYJNY

Na youtube możecie obejrzeć różne filmy promocyjne, nakręcone w trakcie realizacji wcześniejszych voucherów przez innych klientów. Zapoznacie się dzięki wideorelacji z autentyczną atmosferą panującą na torze, już zawczasu i być może podejmiecie za ich sprawą ostateczną decyzję przed własną rezerwacją.

Przykładowy film poniżej. TAK SIĘ BAWILI INNI! 🙂


MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Dołącz do pozostałych obserwujących profil powiększającej się społeczności na facebooku!
Dzięki temu nie przegapisz bieżących aktualności oraz kolejnych promocji!

Zapraszamy!
www.facebook.com/DriftGiftPrezentMarzen