Konwencja Konfederacji

Konwencja Konfederacji

18 lutego, 2023 0 przez REDAKCJA

W dniu dzisiejszym, dosłownie kilka godzin temu odbyła się oficjalna wielka konwencja Konfederacji – spotkanie reprezentantów partii z działaczami i sympatykami. Całe wydarzenie było również transmitowane w internecie, co jest do obejrzenia m.in poniżej w artykule. To nie przejdzie bez echa!


Wideorelacja z konwencji KONFEDERACJI

18.02.2023

Chociaż o istnieniu partii Konfederacja nie każdy wie, a pewna część która nawet wie, ma o tym ugrupowaniu błędny obraz, podstawiony przez stosownych namiestników grupy aktualnie dzierżącej władzę – agenci i służby na smyczy „dobroczyńców” panujących dwoją się i troją, by zdusić i zagłuszyć jej rozwój, to wspomniana partia mimo wszystko szybko zdobywa popularność i rośnie w siłę. Jak to? Dlaczego?

W Polsce po ’89 roku nie dokonano niestety uprzątnięcia z komunistów, którzy zasiadają w rządzie, w administracji w sądach, wykładają na uniwersytetach i działają w służbach do dziś. Osoby skażone patologią tamtych czasów, działające w najwyższych strukturach systemu wciąż mają się za nietykalnych, bo działają pod parasolem ochronnym „samych swoich”. No i udają sprzymierzeńców.

We wczesnych latach ’90 Polska została podzielona przy okrągłym stole między takich samych działaczy, na zasadach: „my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych” – i w ten sposób zmieniają się co pewien czas przy korycie do dziś.

PiS podszywający się pod prawicę, jest nią jedynie z nazwy, natomiast pod tą skorupką jest tylko zakłamaną i obłudną socjalistyczną lewicą. PiS-PO jedno zło! (i wszystkie ich boczne, alternatywne twory) – zapamiętaj to sobie.

Po przybraniu dywersyjnej nazwy „Zjednoczona Prawica”, PiS w swojej kampanii wyborczej naobiecywał wyborcom, że będzie słuchał Polaków i odwiedzał ich w każdym najodleglejszym zakątku, najbardziej zapomnianym miejscu, dopytywał na bieżąco czego im trzeba i realizował ich potrzeby – to się skończyło po wyborach i następnie zaczęli robić co chcą, jednocześnie podejmując działania mające zapewnić sobie nietykalność w przyszłości. Następnie leciało już jak z górki: zamykanie krajowych kopalń, zdradzenie polskich rolników, niszczenie rodzimej gospodarki.. itd. Również sławetny Nowy Ład bez sensu, logiki, bez ładu i składu.

W ostatnim czasie partia Prawo i Sprawiedliwość, ma coraz mniej wspólnego z wartościami ustalonymi w swojej nazwie, a nawet już praktycznie nic wspólnego. W ostatnich miesiącach PiS konsekwentnie realizuje odgórne polecenia globalistów, dążąc do tego by mówić Ci co masz jeść i jak się ubierać – prowadzi strasznie natarczywą, nieliczącą się ze społeczeństwem politykę narzucającą swoje racje i wprowadzając agresywny ucisk – istna tresura mas!

Po kompletnie przeciwnej stronie powstała właśnie KONFEDERACJA. Powiew wytchnienia, normalności i zdrowego rozsądku. To partia dla której wartościami najwyższymi jest WOLNOŚĆ I WŁASNOŚĆ. Dlatego stała ona się cierniem w oku tonących, lecz chcących się desperacko utrzymać u steru rządzących.

KONFEDERACJA to prawdziwa partia prawicowa, nie to co PiS który przepoczwarzył się obecnie już partię totalitarną i cenzorską. Dla reprezentantów Konfederacji to POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA, dobro Polaków stawiane jest na pierwszym miejscu – Polska, Polak i polska złotówka – nie dobro i interesy innych krajów, lecz nasze własne.

Konfederacja idzie do nadchodzących wyborów ze hasłami typu: „My nie chcemy zasiadać przy tym stoliku, chcemy go wywrócić”.

Tego się boi postkomuna najbardziej. Tylko czekać aż ze strachu przed demaskacją i zburzeniem ich wieloletniej fasady zaczną jawnie pałować i zamykać w więzieniach swoich konkurentów, przeciwników i działaczy opozycyjnych – bo oni toną i już nie cofną się przed niczym. PiS od dawna zbroi się w narzędzia do walki z niewygodnymi oponentami i obywatelami. Dopiero co na dniach PiSowcy w zagrożeniu, pod absurdalnym pretekstem „zagrożenia bezpieczeństwa kraju” posłużyli się służbami do zamknięcia prawicowych mediów niezależnych Nczas.com. Tak nie może być.

KONFEDERACJA to partia inna niż wszystkie na polskiej scenie politycznej – to jedyna logiczna prawica, a nie skrzywiona ideowa lewica jak cała reszta.

Konsekwentni, bystrzy i elokwentni czołowi posłowie Mentzen, Bosak, Braun, Winnicki, Berkowicz jak i pozostali (Konfederacja Korony Polskiej, Nowa Nadzieja, Ruch Narodowy) to reprezentanci, których cechuje i charakteryzuje (w przeciwieństwie do kontrkandydatów z pozostałych partii) stabilność, normalność, logiczne myślenie, zdrowy rozsądek i przede wszystkim merytoryczność w wykładaniu swoich racji.

Polityka w wykonaniu tzw. „Zjednoczonej Prawicy” / PiS to masowa PRODUKCJA ustaw, tzw. sraczka legislacyjna, przepychanie wątpliwych i niewygodnych ustaw pod osłoną nocy, natomiast Konfederacja chce maksymalnie uprościć biurokrację, by ułatwić życie Polakom.

Politycy PiS, niczym kukiełki Unii Europejskiej i globalistów, udający tylko że walczą z ich chorymi zakusami i fanaberiami, jedynie odwlekają wszystko w czasie, a później i tak realizują wszystkie ich wytyczne. UE, która chce nam z góry narzucać ile mleka maksymalnie może dać Twoja krowa, ile jajek może znieść Twoja kura, to kpina, porażka i absurd w takim kształcie. Przystępowaliśmy do Unii z nadzieją o szeroko pojętym rozwoju i korzystnej współpracy gospodarczej, a nie z myślą o budowaniu jednego imperialistycznego państwa federalnego. A do tego UE właśnie zmierza.

Za kadencji PO i PiS ceny wszystkiego nieustanie tylko rosną, nikt nie słyszał dawno o żadnych pozwalających odetchnąć obniżkach. Polakom zostaje coraz mniej w portfelach i na kontach. Nic nie tanieje, wręcz przeciwnie, a składki za prowadzenie firmy z roku na rok wciąż szybują w górę, przez co niewielu jest w stanie pozwolić sobie na prowadzenie działalności. To nie przypadek, a zaplanowane działania i ich efekt.

Pozostałe ugrupowania w polskim sejmie tylko zakazują i nakazują, chciałyby sterować każdym aspektem naszego życia, mówić jak mamy żyć i jak wychowywać dzieci. Państwo „opiekuńcze” traktujące wszystkich jak niepełnosprawnych i ograniczonych umysłowo, których trzeba wyręczyć i się o nich zatroszczyć – OBRZYDLIWA LEWICA!

W przeciwieństwie do idei Morawieckiego i jego celu Polski bezgotówkowej – MY chceMY gotówki, gotówka to wolność! Królem jest ten kto płaci gotówką! Chcemy też swoich własnych samochodów spalinowych, nie bubli w postaci tych „elektrycznych” zabawek dla zamożnych!

KONFEDERACJA mówi DOŚĆ!

Mamy własną tożsamość, własną kulturę, język oraz walutę. Cenimy rzemieślnictwo i rolnictwo, które są podstawą każdego narodu. Nasz potencjał i potęgę stanowi nasza zaradność oraz przedsiębiorczość! Jest nas coraz więcej!

Radykalna prawica, bo chcemy po prostu normalności?
Nie wzięliśmy się znikąd. Jesteśmy owocem wieloletniego okradania Polaków z pieniędzy, z wolności i z godności.

PiS to komuna bis, dlatego Stawiam na Konfederację!

Idziemy do wyborów po głosy ludzi ambitnych, pracowitych, przedsiębiorczych, niezależnych, ale także po głosy ludzi biernych, obywateli niezdecydowanych i zniechęconych, twierdzących że polityka nie jest dla nich, że ich nie dotyczy, dla osób zawiedzionych i rozczarowanych dotychczasową sytuacją w Polsce.

Niedługo wybory – wybierz słusznie.

Najwyższy czas!

OBEJRZYJ, BO WARTO


Dołącz do sympatyków KONFEDERACJI !


Wspieraj działania Konfederacji – razem Zmienimy Polskę 🙂