Mansory Urus

Mansory Urus

28 grudnia, 2022 0 przez REDAKCJA

Jakby przepotężne Lamborghini Urus mało się nie wyróżniało już seryjnie, to są jeszcze firmy, które oferują dodatkowe modyfikacje tego modelu i niektórym naprawdę nieźle to wychodzi! Jedną z tak zdolnych firm jest zarejestrowane w Niemczech przedsiębiorstwo MANSORY.


INDYWIDUALOŚĆ Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI

Włoski mechaniczny atleta – Lamborghini Urus może na namówienie klienta zostać pikantnie, acz dostojnie przyprawiony przez niemieckie MANSORY.

Oferta tunera oferuje unikalną personalizację dla osób mocno ceniących sobie indywidualizm, pragnących odbiec nieco od wszystkich innych produkowanych seryjnie modeli Urusa.

KARBONOWY BODYKIT COMPETITION

Podstawowy zestaw karbonowych zdobień od przodu po sam tył!
I tu od czoła pojazdu mamy komplet zadziornych karbonowych dokładek przedniego zderzaka.

Po bokach dostrzeżemy karbonowe listwy boczne i dokładki progów oraz takie same zdobienia wszystkich czterech nadkoli.

Z tyłu natomiast, natychmiast rzuci się w oczy sportowo zaprojektowany zderzak z karbonowym dyfuzorem i komplet aluminiowych końcówek wydechu MANSORY.

Opcjonalnie można ponadto zdecydować się także na karbonową maskę z przetłoczeniami i wlotami oraz boczne karbonowe „skrzela” nadkoli. Poza tym dostępna jest karbonowa obudowa lusterek bocznych, dostojne „wąsy” po każdej ze stron przedniego zderzaka, a także stylowa lotka dachowa tylnej szyby oraz efektowne skrzydło bagażnika.

Można zdecydować się też na system dodatkowych otworów wentylacyjnych opływowej karoserii.

Przewidziano również karbonową pokrywę samego silnika przypominająca korpus wysportowanego adonisa!

TUNING

Firma MANSORY posiada w swojej ofercie własny sportowy układ wydechowy dla wybrednych.

Aby jeszcze bardziej podkreślić iście sportową naturę samochodu można zamontować dedykowany zestaw obniżający zawieszenie, znajdujący się na liście proponowanych modyfikacyjnych dodatkowych.

FELGI

Aby dopełnić wyglądu nadwozia, firma MANSORY oferuje autorskie felgi w kilku możliwych wzorach.

Według producenta stanowią one doskonały kompromis pomiędzy komfortem jazdy i zachowaniem kontroli. Felgi dostosowane zostały w sposób, by sprostać podniesionej mocy silnika i agresywnemu stylowi jazdy, czemu w przypadku takiego samochodu, nietrudno się dziwić.

W zestawieniu na prezentowanym w galerii egzemplarzu zobaczymy model felg YN.5. Dostępne są jako lekkie aluminiowe obręcze lub kompletnie kute koła w rozmiarach: 17″, 18″, 20″, 21″, 22″, 23″ i 24-cali. Widoczna na zdjęciach propozycja kolorystyczna to najciemniejsza opcja „Black Glossy„. Do wyboru mamy jeszcze „Smoke Chrome„, „Chrome” i „Silver Polished(w tendencji od najciemniejszego do najjaśniejszego okazu).

Proponowane felgi dedykowane są także do modeli Aston Martina, McLarena, Mercedesa, Ferrari czy nawet Smarta.

WNĘTRZE

W przypadku modyfikacji wnętrza można pokusić się na sportowe koło kierownicy pokryte skórą lub wersję: skóra / karbon. Chętnie wybierane z pewnością będą karbonowe łopatki kierownicy i sportowe pedały aluminiowe. Można zamówić także 7-elementowy zestaw wykończeniowy drzwi i kokpitu, zestaw dopasowanych dywaników kabiny oraz bagażnika (welurowe, bądź skórzane) a także dostępne wewnętrzne i zewnętrzne panele karbonowe progów wejściowych, zdobione logiem MANSORY.
Ciekawostką jest tu jeszcze opcja podświetlenia „Door welcome lights” rzucająca świetlnie na podłożu, przy otwartych drzwiach – napis MANSORY – dostępne dla wszystkich czworo drzwi.

Pobierz pełną ofertę dostępnych dodatków

GALERIA POJAZDU

Źródło: Mansory