Pirotechnika

Pirotechnika

Gotowi już na Sylwester 2022 i przywitanie Nowego Roku 2023? Tak szczerze to nie wiadomo nawet kiedy ten rok upłynął. Ja wciąż się mylę wpisując daty w rozmaitych formularzach i wklepuję rok 2021 😀

Jedno jest pewne – w nadchodzący rok należy wejść z potężnym hukiem! Dlatego wszystkich, którzy jeszcze się nie przygotowali – zachęcamy do zrobienia swojego prywatnego zaopatrzenia przed imprezą sylwestrową!


NAJLEPSZE FAJERWERKI NA SYLWESTER I INNE OKAZJE

PyroTech SHOP - pirotechnika i akcesoria eventowe

Prezentowany sklep internetowy to prawdziwy „skład broni” z dziedziny pirotechnicznej na tradycyjne, powtarzające się wydarzenia oraz ogólnodostępne imprezy, jak również prywatne okazje.
Atrakcyjne ceny pozwalają na zrobienie sporego zaopatrzenia nie wydając przy tym całego majątku. A raz do roku można sobie pozwolić i zaszaleć przecież!

Asortyment sklepu/hurtowni pirotechnicznej obejmuje m.in.: wyrzutnie, rakiety, granaty, świece dymne, flary i race, wulkany i fontanny i pirotechnikę sceniczną na duże wydarzenia, ale też zimne ognie i drobną pirotechnikę jak: diabełki czy motylki.

Poza tym liczne akcesoria eventowe na różne okazje! takie jak: balony imprezowe, dekoracje okazjonalne oraz dodatki takie jak konfetti czy proszki holi.

Tak więc istny arsenał pokazowy!

Zapraszamy zatem do sprawdzenia oferty i składania zamówień w sklepie:
Hurtownia fajerwerków

Ponadto!
z poniższym kodem promocyjnym macie dodatkową zniżkę -5% na cały asortyment! Więc warto!
KOD: 20211205-1117418901
Ważny aż do 30.06.2030 roku!


PyroTech SHOP - pirotechnika i akcesoria eventowe
SŁOWA KLUCZOWE: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,