Przygoda życia

Przygoda życia

26 maja, 2024 0 przez REDAKCJA

Jeżeli lubisz wyjątkowe przeżycia i niezapomniane wrażenia – spraw sobie przygodę życia!
Zarezerwuj swoją przejażdżkę ultrasportowym KTM X-BOW i przelot sportowym samolotem Bristell RG w komplecie!


Lot samolotem Bristell RG i przejażdżka KTM X-BOW

Ten pakiet to idealny zestaw dla entuzjastów szybkich i ekscytujących przygód. W jego ramach uczestnik będzie miał okazję doświadczyć wyjątkowego lotu w zaawansowanym technologicznie samolocie sportowym Bristell RG oraz emocjonującego przejazdu bolidem sportowym KTM X-BOW. Podczas tej nieprzeciętnej przygody, każdy pasjonat prędkości i nowoczesnej techniki będzie mógł nacieszyć się zarówno lotem, jak i jazdą, które łączą w sobie nowoczesność, szybkość i adrenaliny.

Zamów voucher na przelot samolotem i wybieraj spośród 19 różnych lokalizacji w całej Polsce. Loty odbywają się w promieniu do 100 kilometrów od takich miast jak: Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kołobrzeg, Kraków, Lublin, Łódź, Mikołajki, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Suwałki, Szczecin, Warszawa, Wrocław oraz Zielona Góra.

W trakcie lotu będziesz miał okazję odkryć tajniki lotnictwa z perspektywy drugiego pilota, obserwując ziemię z kabiny samolotu. Jest to jednocześnie niepowtarzalna okazja na podziwianie krajobrazów z lotu ptaka, zapoznanie się z mechaniką zaawansowanego samolotu Bristell RG i zyskanie ponadprzeciętnych wspomnień. Ta maszyna zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz fenomenalne osiągi.

Pamiętaj, że rezerwacja przelotu oraz jazdy bolidem odbywają się oddzielnie.
Atrakcje nie będą odbywały się tego samego dnia.

Jazda bolidem KTM odbywać się będzie z kolei na jednym z 10 torów, po których jeździmy zgodnie z kalendarzem dostępnym przy rezerwacji. Są to: Białystok, Gdańsk – Pszczółki, Kraków, Lublin – Ułęż, Łódź, Poznań Tor Kartingowy, Radom – Jastrząb, Warszawa – Modlin, Warszawa – Słomczyn, Wrocław – Krzywa.

Najważniejsze parametry KTM X-BOW to przyspieszenie od 0 do 100 km/h: 3,9 sek., prędkość maksymalna: 220 km/h, moc 240 KM, waga: zaledwie 740 kg, napęd: tylna oś, skrzynia biegów: manualna, pojemność silnika 2.0 l. To prawdziwa torowa zabawka – torpeda!

Zarezerwuj voucher na swoją własną przygodę lub zamów kartę podarunkową dla bliskiej osoby!
Wręczając w prezencie kartę podarunkową komuś wyjątkowemu podarowujesz mu ekstremalne emocje w powietrzu i na lądzie! To idealny prezent dla każdego, kto kocha nowe wyzwania i niesamowite przygody.
LOT SAMOLOTEM i PRZEJAŻDŻKA SPORTOWYM KTM X-BOW

Voucher jest ważny 365 dni od daty zakupu. Atrakcje wykonywane są w sezonie od maja do października.
Loty samolotem są realizowane w terminach indywidualnie ustalanych z Pilotem.

Zajrzyj po więcej na: www.dcgarage.com.pl


FILM PROMOCYJNY

Poniżej zapraszamy na krótki seans prezentujący jak się bawili inni dotychczas.

Więcej filmików znajdziecie na kanale, powiązane z tymże właśnie filmem 🙂


MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Zachęcamy do zaobserwowania profilu społecznościowego, by pozostać na bieżąco ze wszystkimi nowościami i promocjami 🙂

www.facebook.com/DriftGiftPrezentMarzen


Spodobało ci się? Zasugeruj innym – udostępnij!