Przejażdżka marzeniem – Audi R8

Przejażdżka marzeniem – Audi R8

19 czerwca, 2022 0 przez REDAKCJA

Audi R8 – jedno z największych arcydzieł niemieckiego producenta samochodowego z Ingolstadt – teraz ta sportowa maszynka jest i w Twoim zasięgu!

Dowiedz się więcej: Przejażdżka marzeniem – Audi R8
Przejażdżka sportowym Audi R8 - Zamów swój voucher!
Przejażdżka sportowym Audi R8 – Zamów swój voucher!

AUDI R8 NA TORZE

Jeśli Twoim marzeniem zawsze było zasiąść za kierownicą wyczynowej „R-ósemki” lub jeśli przymierzasz się np. do zakupu tego modelu za jakiś czas, to z tą chwilą możesz zafundować sobie próbkę marzeń albo przetestować swoje umiejętności – zamawiając voucher na przejażdżkę mocarnym Audi R8 po jednym z torów wyścigowych w Polsce!


Audi R8 jest topową sportową wyczynówką niemieckiej marki, nastawioną na wykręcanie najlepszych osiągów i wyników we wszystkich miejscach do tego przeznaczonych.
Produkcję tego dwumiejscowego coupe rozpoczęto już w 2006 roku i jest ona kontynuowana do dziś przy ręcznym składaniu każdego pojedynczego egzemplarza.
Design pojazdu prześcignął jednak swoją epokę i jeszcze bardzo długo pozostanie nowoczesnym, łakomym kąskiem dla koneserów pięknych sportowych marzeń dostarczających niezapomnianych wrażeń.

R8 to pierwszy samochód znajdujący się portfolio marki Audi, który od podstaw został zaprojektowany jako stricte sportowe auto, nie bazując na “zwykłych” innych produkowanych seryjnie wersjach, jak ma to miejsce w przypadku modeli z linii RS.
Audi R8 zostało zaprojektowane oraz skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić podróżującym najwyższy możliwy komfort podczas codziennej jazdy tego typu bolidem, co jadący nim odczują i docenią również na torze wyścigowym, gdzie maszyna może w pełni rozwinąć swoje piekielne skrzydła. Umieszczona centralnie, mocarna jednostka napędowa w „R-ósemce” to 5,2 – litrowe V10 o mocy aż 525 koni mechanicznych, która jest zdolna wygenerować maksymalny moment obrotowy na poziomie 540 Nm. Powyższe parametry pozwalają R8 osiągać 100 km/h w 3,8 s. oraz osiągnąć maksymalną prędkość (v-max.) 320 km/h.

Już teraz zamów sobie przejażdżkę emocjonującym Audi R8 oraz podaruj voucher na jazdę nim bliskiej osobie, która doznanych na torze emocji nie zapomni do końca życia!

REZERWUJ / [ ZAMÓW VOUCHER ]

Zadziorne, sportowe Audi R8 do Twojej dyspozycji!
Zadziorne, sportowe Audi R8 do Twojej dyspozycji!

MOTOprezent dla MOTOmaniaka

Takim lub wieloma innymi samochodami marzeń możesz obecnie się przejechać od zaraz!

MOTOprezent dla każdego! Sprawdź pełną ofertę!

UDOSTĘPNIJ! POINFORMUJ ZNAJOMEGO

* Jeżeli posiadasz znajomych, który z pewnością byliby zainteresowani tego rodzaju przeżyciem, poinformuj go o tym niezwłocznie. *


Zachęcamy do polubienia i obserwowania profilu DriftGift – Prezent Marzeń na Facebook’u:


GALERIA AUDI R8 V10