Przedświąteczna akcja charytatywna

Przedświąteczna akcja charytatywna

17 listopada, 2021 0 przez REDAKCJA

Dawno nas nie było, ale z racji zbliżającego się czasu wzmożonej serdeczności tj. okresem przedświątecznym i świątecznym wracamy z pewną akcją dla milusińskich.


Bo tu blisko jest schronisko

Wraz z koleżanką – największą miłośniczką piesków jaką znam, posiadaczką dwóch przeuroczych uratowanych kundelków, zamierzamy zrobić fajną paczkę i dostarczyć do schroniska odpowiednio przed nadchodzącymi Świętami 2021.

W jednym z popularnych serwisów zrzutkowych uruchomiliśmy dodatkowo całkowicie dobrowolną zbiórkę w przypadku, gdyby ktoś chciałby szybko i bezpośrednio wesprzeć również od siebie dowolną kwotą wedle własnego uznania i pomóc zwiększyć paczkę.

Adres zbiórki: www.pomagam.pl/PuszkaSiersciuszka
Pomoże każdy, nawet najdrobniejszy datek. Pomagają tak samo wszystkie udostępnienia – stron, zbiórek, artykułu 🙂

Cieplutki koc w zimową noc

Chcielibyśmy zapewnić zwierzakom przynajmniej pokarm i ciepły koc na zimową noc. Tak więc jeżeli komuś przypadł pomysł do gustu, kocha zwierzaki i popiera taką inicjatywę oraz chciałby się dołączyć to zapraszamy serdecznie!

Jeżeli jakimś szczęśliwym cudem zbiórka przekroczy nasze oczekiwania, reszta nie zostanie zmarnowana, a trafi do innych miejsc gdzie również przyda się pomoc naszym czworonożnym przyjaciołom.

Zbiórka jest internetowa – Twoja lokalizacja jako wspierającego jest dowolna, istotna jest jedynie Twoja postawa i chęć niesienia pomocy!

Puszka Sierściuszka - Zbiórka charytatywna na zwierzęta w schronisku
Puszka Sierściuszka – Zbiórka charytatywna na zwierzęta w schronisku

Przedświąteczna zbiórka wspiera stałą sprzedaż produktów w naszym sklepiku charytatywnym POMAGAM mieszczącą się pod internetowym adresem www.pomagam.selino.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż produktów odzieżowych i gadżetów z nadrukiem, w tym także na indywidualne zamówienie. Jakiś czas temu uruchomiliśmy osobny, wspomniany powyżej sklepik, w którym pojawiają się jak dotychczas głównie motywy związane ze zwierzętami – specjalnie dla ich miłośników.

W zamyśle tego sklepu, każdy wspierający dokonujący zakupu – udziela się w zbiórce funduszy, a jednocześnie ma coś też dla siebie tj. np. zakupioną koszulkę miłośnika zwierząt lub kubek z podobnym nadrukiem itp.
Całkowita suma prowizji ze sprzedaży w tym sklepie powędruje na cele dobroczynne. W tym przypadku chodzi o wsparcie schroniska dla zwierząt tej zimy.

Akcja charytatywna "Puszka sierściuszka" - zbiórka przedświąteczna
Akcja charytatywna „Puszka sierściuszka” – zbiórka przedświąteczna

Niebawem powrócimy – postaramy się częściej aktualizować dla Was dział aktualności! 🙂