Dzień taty

Dzień taty

13 czerwca, 2024 0 przez REDAKCJA

Już za półtora tygodnia, licząc od dziś, będzie DZIEŃ OJCA (23 czerwca). Czy masz już niezwykły prezent dla swojego niezwykłego taty?


FERRARI DLA TATY

Ferrari F430 & 458 Italia, Lamborghini Gallardo, Nissan GT-R, a może Ford Mustang, BMW M4 F82 lub Audi R8 V10? Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla taty na DZIEŃ OJCA 23 czerwca, możesz rozważyć zamówienie mu karty podarunkowej na przejażdżkę samochodem marzeń po torze wyścigowym!

Do dyspozycji jest wiele profesjonalnych lokalizacji torowych w całej Polsce! Do tego możesz wybierać spośród nieprzeciętnych maszyn dysponujących ogromną mocą (niedostępnych na co dzień dla zwykłego śmiertelnika) – tak by dopasować najlepszy model dla preferencji Twojego taty!

Posadź ojca za kierownicą (lub na miejscu pasażera) supersportowego samochodu lub torowego bolidu (KTM X-BOW, Ariel Atom) i pozwól mu poczuć emocje zbliżone do tych jakie towarzyszą kierowcom wyścigowym!

To bez wątpienia gratka dla każdego, zwłaszcza jeśli jest do tego pasjonatem motoryzacji!

Spraw tacie tak wyjątkowy prezent, że nie zapomni go do końca życia!

www.dcgarage.com.pl

PROMOCJA NA DZIEŃ OJCA

Tylko teraz, z okazji zbliżającego się DNIA OJCA, zorganizowana została korzystna promocja, dzięki której voucher na przejażdżkę lub kartę podarunkową zarezerwujesz w cenie niższej aż o 15%!

W celu otrzymania 15% rabatu należy podczas składania zamówienia w sklepie internetowym wprowadzić w koszyku obowiązujący kod rabatowy: “DT15” i kliknąć “zrealizuj” – cena vouchera/karty podarunkowej obniży się o 15%.
Kod rabatowy jest ważny przy zakupie Vouchera lub Karty Podarunkowej.
Z promocji wyłączone są tradycyjnie: gadżety, pojedynki, generator pojedynków, kurs driftingu, drift taxi,
kurs doskonalenia techniki jazdy, KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem oraz usługi dodatkowe: ubezpieczenie NNW, film z przejazdu, koszty wysyłki.

Promocje nie łączą się ze sobą.
Z kodu rabatowego nie można skorzystać podczas realizowania karty podarunkowej (zamówionej wcześniej).
Promocja obowiązuje od 10.06.2024r. do 23.06.2024 r. do godz. 23:59:59.

Więcej / Szczegóły: www.dcgarage.com.pl/dzien-ojca

Dzień ojca 2024 - Pomysł na prezent - MOTOniespodzianka
Dzień ojca 2024 – Pomysł na prezent – MOTOniespodzianka

FILM PROMOCYJNY

Aby jeszcze łatwiej było podjąć decyzję, poniżej przedstawiamy jeden z filmów reklamowych przedstawiający dzień z życia na torze. Zobacz jak się bawili dotąd inni! 🙂

Film w oryginalnej jakości: www.youtube.com/watch?v=8Zg5TrYFeTY

Więcej na kanale youtube w filmach powiązanych.


MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Zachęcamy do podążania za wszystkimi bieżącymi aktualności bezpośrednio na kanale informacyjnym profilu społecznościowego:
DRIFT GIFT – Prezent Marzeń
www.facebook.com/DriftGiftPrezentMarzen